ooste201 schreef:Als ik onderstaand ga vervangen voor het bestaande dan blijft hij het niet vasthouden. Tijdens het vervangen vraagt hij of ik de oude server wil vervangen, ik zeg dan ja. Maar hij houd hem niet vast want even later zie ik die oude weer staan. Hoe kan dat en/of wat doe ik fout? Ik doe alles via kladblok.
Ik heb het zelfde probleem maar dan met HETNET wat tegenwoordig onder KPN valt. Ik kan ook geen verbinding krijgen en krijg elke keer dezelfde boodschap"kan geen verbinding maken met de server:er is een time-out opgetreden.
Ook ik heb alles hierboven geprobeerd met het zelfde resultaat. Heb ook de helpdesk van HETNET gebeld en het adres
nova.planet.nl is het goede adres.
Is er iemand die via HETNET of KPN inlogd waarbij het werkt en wat hij of zij voor adres heeft ingevult.
Ook ik zit bij kpn en dan krijg ik een time out .
Maar nu ondekte ik iets ,waarvan ik denk mag dit wel.
Ik zal het uitleggen,we konden via kpn niet inloggen maar ik had ooit een verbinding via freeler maar dit is al jaren terug gestopt en wat schets nu de verbazing dat ik via deze provider nog steeds gebruik van de server van freeler kan maken.
Ik heb Spotnet eindelijk aan de praat met de aangepaste server instellingen zoals hier aangegeven en de aanpassing in Avast, bedankt hiervoor.
Nu krijg ik nog de melding bij het aanklikken van een spot:
"het object verwijzing is niet op een exemplaar van een object ingesteld"
Wie kan mij helpen dit hopelijk laatste struikelblok te overwinnen?
Windows versie 7: Usenet Provider: kpn planet Wanneer ontstond het probleem? bij installatie 1 maart Spotnet versie: laatste Waar download je mee: internet Heb je onlangs iets veranderd aan je instellingen?nee Wat is het probleem?
spotnet reageert niet. Het downloade duurt 1 minuut en daarna stop de download ermee en geeft hij aan dat het is mislukt. ik krijg tevens een time-out van de server. Bij het aanzetten van de computer kan ik alle gegevens ophalen zonder vermeldingen. aantal spots is ongeveer 126.000. ik krijg ze allemaal in beeld maar zodra ik op downloade druk reageert spotnet niet meer.
Elke keer komt in mijn balk te staan dat spotnet niet reageert!
Graag hulp hierbij
Je settings.xml, filters.xml en servers.xml zijn in de volgende mappen (verborgen mappen en bestanden zichtbaar maken) te vinden: Win7/Vista: C:\programdata\spotnet\
zou je hier ajb de inhoud van je server.xml willen posten (zonder wachtwoord)? kijken we even met je mee
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent those of the Management of Spot-net.nl Forums.
The Management of the Spot-net.nl Forums does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommendations, made by, or implied by, any member or guest visitor of Spot-net.nl Forums that results in any loss whatsoever in any manner to a member of Spot-net.nl Forums, or to any other person.
Furthermore, the Management of Spot-net.nl Forums is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from Spot-net.nl Forums.