Eweka: 430 error reacties ophalen

Gebruikers helpen andere gebruikers. Als je hulp nodig of een probleem hebt , post het dan hier.

Moderator: Moderator Team

Forumregels
LEES: Forum Regels!

Ypsos
Moderator Team Lid
Berichten: 1420
Lid geworden op: 28 feb 2011, 08:06
Answers: 0

Re: Eweka: 430 error reacties ophalen

#101

Bericht door Ypsos »

Helaas de "430 error" met het binnenhalen van reacties (free.usenet) bestaat nog steeds :cry:
Spotnet (Classic) 1.9.1.1
Spotnet Backup incl. Spotnet gebruikers ID
Spotnet Removal Tool
SpotLite skins (thema's)

Windows meldingen Uitschakelen nadat bestand is gedownload! (Spotnet Classic 1.9.0.9 /1.9.1.0)

Deleted User 18677
Answers: 0

Re: Eweka: 430 error reacties ophalen

#102

Bericht door Deleted User 18677 »

Ik heb hier ook al een tijdje last van. Dit vond ik op de site van eweka:
Header probleem Spotnet (430 No Such Article) (17-04-2012 17:55)

Naar aanleiding van meldingen over foutcode 430, met name in de newsclient Spotnet, hebben onze technici de afgelopen tijd een grondig onderzoek uitgevoerd naar de oorzaak van dit probleem. In eerste instantie vermoedden wij dat de oorzaak een fout in onze usenet software was, maar verder onderzoek heeft uitgewezen dat het probleem wordt veroorzaakt door de manier waarop Spotnet berichten post. Eweka kan dit probleem niet oplossen, het is puur een fout in het programma Spotnet zelf.

Bij het posten van berichten via Spotnet, wat zowel het zogenaamde Spotten als het plaatsen van reacties inhoud, gebruikt Spotnet te weinig variatie bij het genereren van Message-ID's waardoor er dubbele berichten ontstaan. Omdat elke Message-ID op usenet uniek hoort te zijn, zorgt dit voor problemen bij het ophalen van het bijbehorende bericht (in dit geval een Spot of reactie hierop).

Eweka klanten ondervinden hier meer hinder van, omdat wij een hoge header retentie hebben. Hierdoor is de kans op dubbele Message-ID's groter dan bij andere aanbieders. Het probleem doet zich alleen voor in de groepen welke gebruikt worden door het programma Spotnet, namelijk free.usenet en free.pt en kan alleen door de makers van Spotnet worden opgelost.

Hoewel Eweka dit probleem niet kan oplossen, hoeft u hier als klant geen hinder van te ondervinden. Gebruik een newsclient die niet afhankelijk is van de getroffen groepen free.usenet en free.pt, zoals GrabIt, Newsleecher of SABnzbd.

Let op: Deze informatie geldt alleen voor foutcode 430 binnen het programma Spotnet. Wanneer u andere problemen ondervindt zijn deze hier niet aan gerelateerd.
Bron

MBR
Berichten: 13
Lid geworden op: 19 feb 2011, 22:46
Answers: 0

Re: Eweka: 430 error reacties ophalen

#103

Bericht door MBR »

Ik heb nu de eweka verbinding op SSL 563 poort gezet in spotnet tot nu toe 2 dagen geen dubbele posten en error's meer gehad.
Plaats reactie Vorig onderwerpVolgend onderwerp
Spot-net.nl Forums : Disclaimer