wheaten schreef:Je kan dit in spotnet doen, via beeld -> spots tonen
@spotgrit
Ik weet niet wie spotnet "gebakken" heeft maar ik heb het initiatief genomen om een nieuw soort spotnet te maken die snel en stabiel is.
Er zijn reeds 4 varianten, Spotweb, spotlite, Spotnet en uspotted.
Wat is de meerwaarde van een 5de variant?
meerwaarde: snelheid. Al die andere varianten zijn extreem traag en gebouwd door mensen die "iets" van proggrammeren afweten. Dan krijg je een applicatie die matig van kwaliteit is en vol van goeie snufjes en helaas door dat eerste minder uit de verf komen.
SpotGrit schreef:ja, spots tonen, maar als je een lege DB hebt gaat ie eerst alle headers binnenhalen
Snap je niet helemaal. Het binnenhalen van alle headers is een eenmalige. Als deze klaar is heb je erna geen last meer van.
Waarom zou je willen inbreken op dit process als je provider de retentie ondersteund?
GEEN SUPPORT VRAGEN VIA PB!!
"I had to google "jfgi" to see what it meant. The irony is overwhelming."
SpotGrit schreef:
Al die andere varianten zijn extreem traag en gebouwd door mensen die "iets" van proggrammeren afweten.
Ooit spotweb gebruikt?
Volgens mij is spotweb niet bepaald traag hoor.. Ik had de initiele headers binnen 5 minuten binnen op mn mysql database.
SpotGrit schreef:Dan krijg je een applicatie die matig van kwaliteit is en vol van goeie snufjes en helaas door dat eerste minder uit de verf komen.
Dit zijn nogal harde uitspraken. Dit is natuurlijk geen goede PR voor je eigen programma zo.
Zou je mij kunnen uitleggen hoe je dan die "snelheid" gaat bereiken met jouw programma? Want volgens mij ligt het headeren aan de snelheid van je internet en niet aan welk programma dan ook.
We zouden even de reactie van spotgrit moeten afwachten. Het is sowieso niet echt netjes om zomaar te zeggen dat er een nieuwe variant van spotnet aan zit te komen zonder de originele maker(s) van spotnet daarover te informeren. En dan ook nog eens de parent (lees: spotnet) belachelijk maken terwijl spotgrit er een derivaat van is notabéne!
The views and comments posted in these fora are personal and do not necessarily represent those of the Management of Spot-net.nl Forums.
The Management of the Spot-net.nl Forums does not, under any circumstances whatsoever, accept any responsibility for any advice, or recommendations, made by, or implied by, any member or guest visitor of Spot-net.nl Forums that results in any loss whatsoever in any manner to a member of Spot-net.nl Forums, or to any other person.
Furthermore, the Management of Spot-net.nl Forums is not, and cannot be, responsible for the content of any other Internet site(s) that have been linked to from Spot-net.nl Forums.