spotnet instalatie

Oude of gesloten topics van spot-net.nl vind je hier!

Moderator: Moderator Team


Topicstarter
goldbergdaman
Berichten: 7
Lid geworden op: 18 feb 2011, 21:17
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#11

Bericht door goldbergdaman »

iedereen doet zijn best maar ik krijg steeds de melding dat er een fout is opgetreden en dat hij moet worden afgesloten.
vandaar dat ik er niet uitkom.
Gebruikersavatar

Zombymario
Berichten: 320
Lid geworden op: 14 feb 2011, 14:18
Answers: 0
Usenet: IPv6 & Tele2
Internet: Tele2 @ 20Mb/s
Locatie: Nieuw-Vennep
Leeftijd: 31
Contacteer:

Re: spotnet instalatie

#12

Bericht door Zombymario »

Je kan ook Spotnetlite proberen: viewtopic.php?f=1&t=303

Misschien doet die het wel?
"Press any key to continue, where's the any key?" - Homer Simpson

R.I.P. † 30-01-2010: news.ipv6.eweka.nl
R.I.P. † 01-03-2011: FTD

mimsie
Berichten: 6
Lid geworden op: 18 feb 2011, 23:31
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#13

Bericht door mimsie »

bij mij ook nog steeds het zelfde probleem. :cry: heb gedaan wat hier gezegd werd. net framwork4 er op gezet en er weer af gehaald en er weer opgezet. het jip en janneke handleiding gevolgd. precies gedaan wat iedereen vroeg maar het programma wil niet werken bij mij. ben bang dat ik niet van spotnet gebruik kan maken.
vind het heel jammer :cry: maar ik hou het forum in de gaten. er is vast wel iemand die dit ook heeft en met een oplossing komt.

gerstr
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#14

Bericht door gerstr »

@mimsie: vertel maar even wat voor windows versie je draait, welke spotnet versie, of je zelf administrator bent over je computer en wat je allemaal hebt gedaan.

We komen er heus wel uit hier

mimsie
Berichten: 6
Lid geworden op: 18 feb 2011, 23:31
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#15

Bericht door mimsie »

Ik heb windows 7. Ik heb de nieuwste 156 versie gedownload. Dat gaat nog goed. Dan klik ik op de snelkoppeling van spotnet, en dan zegt hij: spotnet doet het niet meer, er wordt naar een oplossing gezocht. Er is geen oplossing.
Heb net. framework 4 erop gezet. Computer opnieuw opgestart, spotnet opnieuw erop, zelfde resultaat. Ben zelf administrator. spotnet er weer af, net.framework 4 eraf, alles er weer op. Zelfde resultaat. Virus-scanner gestopt. Zelfde resultaat. Nooit problemen met dingen downloaden en installeren. Gaat allemaal vanzelf behalve spotnet dan. Weet het gewoon niet meer. Op verschillende plekken spotnet gezet. BV. setup zal spotnet in de volgende map neerzetten: program fils(x86). Dit werkt niet. In de map : program fils. Werkt ook niet. Oh, hij installeerd hem wel. Vertelt mij ook nog dat het goed gegaan is en dat er een snelkoppeling is. Klik dan op voltooien. Ga naar de snelkoppeling, klik daarop. blanco. Heb ook het jip en janneke verhaal precies gedaan. Zelfde resultaat. Er is iets wat het niet doet in de computer want bij iedereen die ik spreek gaat het vanzelf, behalve bij de mijne. Is geen oude computer, heb hem net 5 maanden.
Weet iemand wat ik moet doen. :?: :?:

gerstr
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#16

Bericht door gerstr »

goed, daar gaan we dan:
1. We checken of in taakbeheer Spotnet of Sabnzbd actief is - zo ja - killen
2. We verwijderen als administrator Spotnet - Configuratiescherm - Programma's - Spotnet verwijderen
3. We kijken even in alle c:\programfiles (dus x86 en x64 etc.) of we nog iets van spotnet zien staan en verwijderen dat handmatig
4. In C:\ zorgen we dat via explorer - map opties -extra - verborgen mappen en bestanden zichtbaar zijn
5. We gooien de map c:\ProgramData\Spotnet weg
6. We double checken of we echt niets meer kunnen vinden van spotnet (explorer op C:\ -> find -> spotnet)
als die iets vind gooien we dan ook weg
7. We starten de computer opnieuw op
8. We installeren Spotnet 1.56
9. We starten deze op en checken of deze gewoon op wil starten

JIP en JANNEKE genoeg?

mimsie
Berichten: 6
Lid geworden op: 18 feb 2011, 23:31
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#17

Bericht door mimsie »

:cry: :cry: Alles gedaan wat je vroeg. Zelfde probleem. --spotnet werkt niet meer, wordt naar een oplossing gezocht-- Helaas heeft spotnet nog niet gewerkt bij mij.
Klopt het dat in c:\program data\spotnet niets stond. de map was leeg.
????????? ik voel me zo langzamerhand een :geek:

gerstr
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#18

Bericht door gerstr »

balen :cry:

dan nog maar een keer .NET van deze site afhalen en installeren:
http://www.microsoft.com/downloads/nl-n ... 1F31AB88B7

en spotnet opnieuw proberen

mimsie
Berichten: 6
Lid geworden op: 18 feb 2011, 23:31
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#19

Bericht door mimsie »

heb gedaan wat je vroeg, maar hij doet het nog niet. :cry:
Ben ik nou werkelijk de enige hier die dat probleem heeft.

weet je nog een andere oplossing?????

Topicstarter
goldbergdaman
Berichten: 7
Lid geworden op: 18 feb 2011, 21:17
Answers: 0

Re: spotnet instalatie

#20

Bericht door goldbergdaman »

nee ik heb precies hetzelfde en ik draai op xp
Gesloten Vorig onderwerpVolgend onderwerp
Spot-net.nl Forums : Disclaimer