Pagina 1 van 1

Spotnet pakt mijn download bestanden niet correct uit.

Geplaatst: 24 jul 2012, 08:26
door robfubar
Support Request Template

Welk spotX programma gebruik je?: Spotnet
Wat is de versie van het spotX programma?: V 1.8.1
Wat is je besturingssysteem?: Windows 7
Wat is de versie van het besturingssysteem?: 32bits
Welke Usenet Provider heb je?: eweka
Welke Internet Provider heb je?: tele2
Welk Anti-Virus/Firewall programma gebruik je?: clamwin
Met welk programma download je?: Geen antwoord gegeven
Wanneer begon je probleem?: Pas geleden een systeem aangeschaft. Het nodige ge??nstalleerd en spotnet gebruikt zoals de ik afgelopen twee jaar ook doe. Misschien ligt het aan de nieuwe versie?
Geef een beschrijving van je probleem: Ik download voornamelijk hoge kwaliteit formaten zoals hd/blueray maar het het meest x264. Spotnet geeft aan dat die de bestanden uitpakt maar ik blijf zitten met de winrar bestandjes zonder dat spotnet een enig afspeel bestand aanmaakt. Kleinere formaten als divx, mpeg etc. gaat probleemloos. :think:
XML bestand.: Geen antwoord gegeven

Generated by Support Toolkit SRT Generator.

Re: Spotnet pakt mijn download bestanden niet correct uit.

Geplaatst: 24 jul 2012, 09:27
door ardy43
Hoi robfubar,

Controleer met Quickpar of de bestanden compleet zijn.
Als de bestanden niet compleet zijn de par2 blokken downloaden in dezelfde map als de andere bestanden..
zie ook dit topic leek met par2 bestanden

en over winrar viewtopic.php?f=106&t=5209

probeer dus eerst de bestanden te repareren met quickpar,http://www.duken.nl/quickpar-handleiding/
daarna uitpakken met winrar :D

Re: Spotnet pakt mijn download bestanden niet correct uit.

Geplaatst: 24 jul 2012, 15:20
door robfubar
Hoi ardy43,

Wat je beschrijft deed ik voorheen. Binnenhalen met newsleecher, quickpar en daarna winrar idd. Bekend met de procedure. Het fijne voordeel van spotnet is oa. dat je dit niet meer hoeft te doen. Ik ben blij met je hulp maar zoals je begrijpt wil ik graag weten of deze klacht wel eens eerder is gehoord, waar kan het aan liggen en hoe los ik het op binnen spotnet?

Re: Spotnet pakt mijn download bestanden niet correct uit.

Geplaatst: 06 aug 2012, 15:09
door ardy43
Het kan gebeuren dat de interne newsreader SABnzbd niet goed functioneert bestanden worden niet uitgepakt, download loopt niet verder terwijl alle gegevens goed zijn in gevuld in zo'n geval kan het Hulpprogramma voor SABnzbd i.c.m. Spotnet.exe een oplossing zijn door bijvoorbeeld een reset uit te voeren.
zie viewtopic.php?f=36&t=5366 :D

Re: Spotnet pakt mijn download bestanden niet correct uit.

Geplaatst: 03 sep 2012, 11:28
door ManiaK
Geen reactie meer van robfubar, daarom gaat dit topic op slot. :bin:
Heropenen is geen probleem, stuur me een PB!