mesa57 schreef:Er is wel wat controle hoor. Er zijn moderators die de black en white-listen die door spotnet 1.8.5.x, spotnet v2 en spotweb bijhouden. Niet zo streng als FTD natuurlijk, maar dat was ook een echte community. Met alle gevolgen van dien.
Een vraag uit nieuwsgierigheid Mesa57.
Hoe gaat dat in zijn werk?
Stel in vind dat een melding van een post niet deugd.
Ik doe daar een melding van, die melding gaat naar een bepaalde nieuwsgroep denk ik, en daar wordt die bekeken door moderators dus zoals je schrijft.
Nu kan het denk ik ook gebeuren dat er bepaalde posters "niet goed in de markt liggen".
Zoals, ik weet zo de naam niet meer, iemand die heel veel films spotte maar meest zonder Nederlandse ondetiteling, omdat die er denk ik gewoonweg niet was.
Nu weet ik nog dat die spotter ook en de zwarte lijst terecht gekomen is, gewoon door malloten die effe lekker wilden trollen en die spotter dus op de zwarte lijst zette.
Hetzelfde gebeurde bij een spotter, we noemen weer geen naam, die ontelbare Windows programma's heeft gespot.
In die Windowsprogramma's zaten wel een gemanipuleerde installers bij waarvan zo nu en dan een virusscanner ging mekkeren over malware.
Die geweldige spotter van Windowsprogramma's is vervolgens vertrokken of heeft een andere naam aangenomen.
Mijn concrete vraag:
In hoeverre bepaald een moderator wat wel of niet goed is?
Wat is een maatstaf?
Wordt er door een moderator zelf nog gecontroleerd of wordt er gewoon aangenomen dat als er een aantal meldingen bij een spot aanwezig zijn, dat het zo maar besmette waar is?
Ik weet dat er een aantal mensen zijn die daadwerkelijk bepaalde spots ook echt controleren, we zullen maar weer geen namen noemen, degene die dat doen weten het wel.
Geweldig werk uiteraard.
Gewoon vragen uit nieuwsgierigheid hoor, misschien kun je daar antwoord op geven?
Groeten, Willem