Pagina 1 van 1
502 Too many connections
Geplaatst: 06 mei 2013, 18:39
door scarletrose
Ik heb sinds gisteren ook de 502 fout Too many connections. Ik kan niet meer downloaden. Wie weet wat daarvan de oorzaak is en wat je eraan kunt doen?
Afgesplitst ivm off topic
- ManiaK
Re: 502 Too many connections
Geplaatst: 06 mei 2013, 19:06
door ardy43
Hoi scarletrose,
Dan heb je teveel verbindingen in gebruik,
bij KPN heb je 3 verbindingen beschikbaar,
controleer hoeveel verbindingen er ingevuld staan, bij Spotnet >> Bewerken >>Provider..
En als je een aparte newsreader gebruikt,zoals bv, Grabit ,Altbinz,enz.
Haal dan de NZB op met Spotnet,en sluit daarna Spotnet,
zo kan de newsreader alle 3 de verbindingen gebruiken.

Re: 502 Too many connections
Geplaatst: 07 mei 2013, 13:38
door scarletrose
Het gekke is dat ik wel KPN als provider heb, maar als ik bij de provider kijk op Spotnet dan zie ik HetNet staan, terwijl ik dat zelf nooit heb ingevuld. Ik begrijp niet hoe dat kan. Verder is het zo dat wij in het verleden altijd Planet hadden, maar dat is overgenomen door KPN, dus vandaar dat wij nu KPN hebben als provider. Maar hoe ik dan aan HetNet kom is mij een raadsel. Hij schijnt die nu ineens niet meer te kennen (502 fout). En als ik KPN intyp met 3 verbindingen dan krijg ik als melding dat er 'the connection attempt timed out or the connected host has failed to respond (931) is. Ik weet het onderhand niet meer.

Re: 502 Too many connections
Geplaatst: 07 mei 2013, 14:40
door ardy43
Heb je het zo ingevuld?
HetNet bestaat niet meer,dat is ook overgenomen door KPN.
bij KPN op de site staat:
Onze nieuwsserver is: news.kpn.nl
Er hoeft geen gebruikersnaam en wachtwoord ingesteld te worden. U moet wel gebruik maken van een KPN internet verbinding.
Als je daarna nog deze foutmelding krijg, zie dan
The connection attempt timed out, or the connected host has failed to respond.
Re: 502 Too many connections
Geplaatst: 08 mei 2013, 13:54
door scarletrose
Hoi, dank je wel voor je support!

Heb precies gedaan wat je schreef en ik kan nu wel weer downloaden, maar krijg wel een rare melding van ' oeps unable to open the database file' als ik de download van een film start. Moet ik mij daar nog iets van aantrekken?
Re: 502 Too many connections
Geplaatst: 08 mei 2013, 21:09
door ardy43
Als alles goed werkt niet,laat het anders nog even weten

Re: 502 Too many connections
Geplaatst: 11 mei 2013, 11:58
door scarletrose
Hoi, ben ik weer! Duurde even, want was druk met andere dingen. Alles werkt nu perfect, ook geen rare meldingen meer, ben dus superblij en wil je nog bedanken voor je goede raad.

Re: 502 Too many connections
Geplaatst: 11 mei 2013, 15:46
door ardy43
Graag gedaan, en nog bedankt voor het melden
