Pagina 1 van 1

Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 20 feb 2011, 11:13
door Chevy93
Iemand al iets gehoord over enige ontwikkelingen rond spotnet.
Sinds 1.5.6 hebben we van de maker(s) niks meer vernomen.
Op twitter is het ook erg stil.

Re: Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 20 feb 2011, 11:18
door Zombymario
Ik denk dat de maker gewoon nog bezig is maar omdat Spotnet nu een stuk populairder word gaat die (denk ik) bij de volgende update er veel meer aan veranderen/bugs fixen zodat het echt voor een groot publiek kan worden gebruikt. En als je dus veel gaat veranderen/bugs fixen kan dat wel ff duren. Heb geduld ;)

Re: Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 20 feb 2011, 11:26
door KoffieBo0N
Ja inderdaad. Misschien komt er over twee weken tot een maand wel een nieuwe versie, met weer wat meer mogelijkheden ;). Laten we maar geduld hebben, en diep respect voor degene die dit maakt hebben :D.

Re: Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 20 feb 2011, 14:48
door Chevy93
Respect heb ik zeker voor de maker(s).
Maar het is nu al een meer dan een week eng stil rond spotnet waar eerst om de dag een update uitkwam is het nu zo stil.

Re: Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 20 feb 2011, 17:49
door hjvbft
Beter een goede update dan een snelle update.
Laat iedereen eerst maar wennen aan deze versie.
Als er dan een update komt dan is er alleen een bericht nodig voor de wijzigingen.
Op dit moment blijft het aantal nieuwe topics en berichten per dag hoog.

Re: Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 20 feb 2011, 20:13
door MBR
Mijn wens zou zijn als men spotnet ook zonder die NET framework 4 kon laten draaien bijvoorbeeld op NET workframe 3.5.
Met NET framework 4 op de computer met XP Pro moet ik bijna 2 minuten wachten steeds voor ik internet weer op kan en of spotnet kan inladen.

Re: Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 21 feb 2011, 09:23
door Yanze
Een soort van developer thread zou toch wel interessant zijn, dan zien we waar de developer mee bezig is.

En wat mij betreft mogen er best beta's gepubliceerd worden, ik heb er geen enkel probleem om deze te proberen!

Re: Spotnet ontwikkelingen ??

Geplaatst: 21 feb 2011, 13:24
door Mr.Cartmenez
Zoals je kunt zien onder aan de site, hebben wij geen enkele connectie met de maker van Spotnet, een thread zal dan ook lastig worden. Het is hopen dat de maker zich hier een keer registreert en ontwikkelingen hier gaat bijhouden.