Pagina 1 van 1

Error: 502 Authentication Failed (502)

Geplaatst: 26 dec 2011, 21:52
door mfg
Support Request Template

Welk spotX programma gebruik je?: Spotnet
Wat is de versie van het spotX programma?: 1.81
Wat is je besturingssysteem?: Windows XP
Wat is de versie van het besturingssysteem?: 32bits
Welke Usenet Provider heb je?: Eweka
Welke Internet Provider heb je?: Ziggo
Welk Anti-Virus/Firewall programma gebruik je?: Microsoft Security Essentials
Met welk programma download je?: Geen antwoord gegeven
Wanneer begon je probleem?: Direct bij het selecteren van de provider en de gegevens van Eweka invoer en op verbinden klik, krijg ik de melding: 502 Authenication Failed (502)
En kan dus nu al niet verder...
Geef een beschrijving van je probleem: Direct bij het selecteren van de provider en de gegevens van Eweka invoer en op verbinden klik, krijg ik de melding: 502 Authenication Failed (502)
En kan dus nu al niet verder...
Of moet er eerst tegoed om mijn account bij Eweka staan, voordat hij het doet?
XML bestand.: Geen antwoord gegeven

Generated by Support Toolkit SRT Generator.

Re: Error: 502 Authentication Failed (502)

Geplaatst: 26 dec 2011, 22:06
door ardy43
hoi mfg,
eerst moet je natuurlijk betalen,daarna krijg je een mail van eweka met je gegevens.
log hier mijn ewekain om je status te bekijken :D

Error 502 (Access denied to your node)
Waarschijnlijk kunt u geen verbinding krijgen, omdat de aanmeldgegevens foutief zijn ingegeven in uw news client.

De meest gemaakte fout is met het wachtwoord. Het wachtwoord kunt u het beste even met de hand intoetsen, omdat met kopieren/plakken ongewild vaak onzichtbare tekens en spaties meegekopieerd worden. Gebruik geen spaties en pas op met hoofdletters, het wachtwoord is hoofdlettergevoelig.

Wanneer uw account niet-actief is geweest, krijgt u na een nieuwe betaling een ander serveradres. Heeft u dit al gewijzigd bij de server- instellingen in uw news client? U kunt uw accountgegevens nakijken in Mijn Eweka.

U mag maximaal 8 verbindingen maken met Eweka. Controleer of er niet meer verbindingen zijn ingesteld in uw news client.


Staan er nog voldoende credits op uw account? U kunt dit inzien in Mijn Eweka.

Soms kan het helpen de news client na een configuratiewijziging even te sluiten en opnieuw te starten.

Verwijder eventueel de news client en installeer deze opnieuw.
laat even weten of dit helpt? :D

Re: Error: 502 Authentication Failed (502)

Geplaatst: 27 dec 2011, 13:08
door mfg
Dank je wel!
Waar ik bang voor ben, is dat wanneer ik credits op mijn eweka-account zet, dan hij het dan nog niet goed doet en dan heb ik voor niets betaald.

Re: Error: 502 Authentication Failed (502)

Geplaatst: 27 dec 2011, 13:45
door ManiaK
Als je niet vastzit aan Eweka, zou je een proefaccount bij een usenetprovider kunnen nemen. Er zijn een aantal providers die deze mogelijkheid aanbieden. Kun je kijken hoe dat bevalt...Google maar eens op "proef" "usenet"...

Re: Error: 502 Authentication Failed (502)

Geplaatst: 27 dec 2011, 14:02
door mfg
Ben misschien blond...maar heb een 5 day trial bij easyusenet.nl en dan???

-- [bericht automatisch samengevoegd - 27 dec 2011, 14:04] --

ben er al achter, volgens mij doet ie het nu...THANKS! ga het eens ff uitproberen :)

Re: Error: 502 Authentication Failed (502)

Geplaatst: 27 dec 2011, 15:02
door ManiaK
Oké, dank je wel voor je berichtje!