Pagina 1 van 1
3D TV
Geplaatst: 17 mei 2011, 09:14
door Tom-tom-club
Een vraagje? wie van jullie heeft er een en is er blij mee? of niet! Ik wil er een kopen van samsung, En wie vindt het totaal niks
Gaag jullie ervaringen er mee zoals koppijn scheel zien enz enz
deze wil ik graag kopen kost in Nederland 2650 in spanje nu 1560 55 inc scherm
Uploaded with
ImageShack.us
Re: 3D TV
Geplaatst: 17 mei 2011, 10:39
door Artifex
Ik had ook graag een 3Dtv gekocht, maar liefst zonder brilletje.Er zijn al een aantal prototypes uit, maar ik las onlangs van samsung dat het nog minstens 5 tot 10 jaar gaat duren vooraleer ze doorontwikkeld zijn.Dit ivm de kijkhoeken.Natuurlijk binnen 10 jaar hebben we misschien de 360 graden 3Dtv of de hologrammen al.Dus ik ga dan maar een 3Dtv met brilletje kopen....waarom kan het allemaal niet wat sneller?

Ps lijkt mij een prima keuze trouwens tom tom
Re: 3D TV
Geplaatst: 18 mei 2011, 07:01
door Carnifex
Ik weet het niet.. de technologie is nog zo nieuw dat er steeds weer nieuwe doorbraken zijn op het gebied van 3D TVs. Daarnaast weet ik van mezelf dat ik tijdens het kijken van zo'n film met een brilletje op barstende koppijn krijg. Dan zou je weer een 2D bril kunnen kopen, maar dan kan ik net zo goed een plasma/LED TV kopen.
Re: 3D TV
Geplaatst: 18 mei 2011, 09:54
door Cootje81
Ik zou persoonlijk nog paar jaartjes wachten. Ik koop liever een nieuwe (nieuwste) LED tv en over aantal jaren een 3D tv en zoals Carnifex al aan geeft 3Dtv is nog in de doorbraak en in de ontwikkelingen en de 3D tv's worden steeds beter..
Dit mijn mening

Re: 3D TV
Geplaatst: 18 mei 2011, 18:06
door Tom-tom-club
Cootje81 schreef:Ik zou persoonlijk nog paar jaartjes wachten. Ik koop liever een nieuwe (nieuwste) LED tv en over aantal jaren een 3D tv en zoals Carnifex al aan geeft 3Dtv is nog in de doorbraak en in de ontwikkelingen en de 3D tv's worden steeds beter..
Dit mijn mening

Deze is led , en de prijs is niet duur.Marr je kan er ook gewoon tv kijken

Maar het is een lastige keus
Re: 3D TV
Geplaatst: 18 mei 2011, 21:12
door Cootje81
Ja maar je hebt dan een goede kopere LED tv zonder 3D dus je bespaard een hoop geld uit.. Of je moet zeggen ik kijk graag 3D ja dan is de keuze aan je zelf

Re: 3D TV
Geplaatst: 11 jun 2011, 23:04
door Blauwbek
relatief oud en niet meer echt relevant aangezien de gebruiker er blijkbaar uit is...
-> prullenbak, of pm me maar