Pagina 1 van 1

Plaatje in spot verdwijnt bij tweede keer openen

Geplaatst: 30 mar 2011, 15:39
door Megalos
Spotlite versie: 1.0.4DE2
Besturingssysteem: Windows 7 SP1 32-bit
Usenet Provider: LightningUsenet
Internet Provider: UPC
Antivirus / Firewall: Avast 6 / Windows Firewall
Wat ik gedaan heb: 1.0.4DE2 geïnstalleerd, maar misschien deed het zich hiervoor ook al voor. Het valt me nu alleen op.

Probleem: Bij sommige spots is het zo dat als ik de spot voor de eerste keer open, dan het plaatje van de spot dan te zien is. Als ik vervolgens de spot afsluit en opnieuw open, dan is het plaatje verdwenen. Het vreemde is dat dit niet bij elke spot is dus, maar enkel bij een deel ervan. Een voorbeeld waar dit het geval is: *een spot*, gespot op 30-3-11 (11:32)
Verwijzing naar spot verwijderd. Dit is helaas niet toegestaan volgens de regels : http://spot-net.nl/forums/rules/index.php#rule1r
- Ep Woody

Re: Plaatje in spot verdwijnt bij tweede keer openen

Geplaatst: 30 mar 2011, 15:49
door Ep Woody
Ik heb even meegekeken, en het gebeurt bij mij ook, maar als ik hem daarna voor de 2e keer open gaat het wel goed.

Re: Plaatje in spot verdwijnt bij tweede keer openen

Geplaatst: 30 mar 2011, 15:54
door Megalos
Sorry voor de link. Ik heb het net ook even geprobeerd, maar als ik hem voor de tweede of derde keer open dan is het plaatje nog steeds weg. Pas als ik Spotlite opnieuw opstart is het plaatje er weer. Behalve als ik de spot dan nog eens open, dan is het weer weg. Het is geen ramp natuurlijk, maar ik dacht ik meld het even.

Re: Plaatje in spot verdwijnt bij tweede keer openen

Geplaatst: 02 apr 2011, 01:01
door hjvbft
Heb het zelfde probleem. Heb een melding gemaakt in de SpotLite - Bug tracker.

edit: Had het probleem bij de Nostalgie skin (diverse versies).
Heb gewisseld naar de standaard skin en dit probleem is er niet meer.
Deze heeft wel een ander probleem (hoge cpu bij selecteren tekst bij enkele spots).
Kan dus komen door een probleem bij de ingestelde skin.

Re: Plaatje in spot verdwijnt bij tweede keer openen

Geplaatst: 16 apr 2011, 13:04
door KoffieBo0N
Is ouder dan 5 dagen.

:locked:, niet mee eens? Stuur mij een PB ;).